Atribuită Cumpărare directă

OGLINDA RETROVIZOARE+CABLU COD. BPEI203621.020-01 ref.3855/19.03.2020 poz. 14

Număr anunț
DA25334937
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
MOTOR POWER DISTRIB SRL (CUI 27709862)
Cod CPV
35121800-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.315 RON
Valoare atribuită
3.315 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.315 RON

din 3.315 RON estimat