Atribuită Cumpărare directă

80/12.03.2020(RAR Vrancea) Multifunctional HP LaserJet Pro MFP M477fdn, A4, Fax, 27 ppm, Duplex, ADF, Retea

Număr anunț
DA25312363
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.781,50 RON
Valoare atribuită
1.781,50 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.781,50 RON

din 1.781,50 RON estimat