Atribuită
Cumpărare directă
Masca de protectie tip N95/FFP2, cu filtru, fara valva Produsele sunt in tranzit, livrare dupa data de 5 aprilie 2020 Masti cu eficiență ridicată la dimensiunea particulelor de 0,3 microni (N95 / FFP2 sau mai bine) pot filtra particulele până la dimensiunea coronavirusului (care este în jur de 0,1 microni). Mastile cu valva este posibil sa nu fie optime în conditiile în care doriți să opriți purtătorul de a răspândi infecția. Dacă purtătorul este bolnav, valva va însemna că răsuflarea / tusea / strănutul își vor face drum prin mască și în aer, fără filtrare. Acest lucru se datorează deschiderii ventilului la expirare. Prezenta tine loc de comanda Facturarea produselor se va face pe numele Ordinulul Asistentilor Medicali Dolj care vor sa vina in sprijinul nostru prin achizitionarea de echipament de protectie. Detaliile vi le vom comunica inainte de facturare
- Număr anunț
- DA25330813
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.