Atribuită
Cumpărare directă
MLT-D116L (MLT-D116L/ELS) (116L) CARTUS TONER BLACK (3000 PAG) COMPATIBIL SAMSUNG M2675FN M2825N (*), 50F0ZA0 ,DRUM LEXMARK MX310DN/MS410/MS510DN/MS610DN,COMPATIBIL,CAPACITATE 60.000 PAGINI, 108R00909 CARTUS TONER BLACK (2500 PAG) COMPATIBIL 100% NOU XEROX PHASER 3140 3155 3160 , Q2612A ,Toner HP Laser Jet 1012/1015/ 1018/1020/3050,HP 12A,, compatibil,Capacitate: 2.000 pag, 51B2000 ,Cartus Lexmark MS317 MX317 ,MX417DECompatibil ,2500 pag
- Număr anunț
- DA25307529
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN BACAU (CUI 4187255)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.