Atribuită Cumpărare directă

Centura circulara de plastic de care se prinde furtunul de evacuare al stingatorului

Număr anunț
DA25284617
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
COMSTING RADU SRL (CUI 17562747)
Cod CPV
35111200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.328 RON
Valoare atribuită
2.328 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.328 RON

din 2.328 RON estimat