Atribuită
Cumpărare directă
Servicii constau in asistenta si actualizarea programului software care va cuprinde capitolele: - buget, rectificari bugetare, proiecte buget, buget multianual, centralizare si raportare Forexebug si salarizarea personalului. – contabilizarea salariilor – contabilizarea veniturilor – evidentierea obiectivelor de investitii atât pentru proiectele anuale cât si pentru cele multianuale – evidentierea mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar, amortizari si reevaluari – evidentierea proiectelor, balante proiect, balanta centralizata – situatii financiare trimestriale si anuale, raportari in noul sistem national, Forexebug, centralizare situatii financiare lunare trimestriale si anuale a tuturor unitatilor subordonate – monitorizarea cheltuielilor de personal – datoria publica lunara
- Număr anunț
- DA25309235
- Autoritate contractantă
- Centrul Cultural Judetean Arad (CUI 14207830)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
- Cod CPV
- 72261000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.400 RON
- Valoare atribuită
- 5.400 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.