Atribuită Cumpărare directă

Asigurator Omniasig, autoturism FORD Focus, cu numarul de inmatriculare CL16CBC, 1997cmc /103 kw / 5 locuri/2050 kg, 2012, prima 511 lei/12 luni. Valabilitate incepand cu 27.03.2020.

Număr anunț
DA25276692
Autoritate contractantă
Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
511 RON
Valoare atribuită
511 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

511 RON

din 511 RON estimat