Atribuită Cumpărare directă

beneficiar: Serv Social, Bal Sergiu, Ujica Ana. Resposabil achzitie Mugur Pop. Scara cu 3 trepte Antiderapanta - 3 buc. Transport inclus in pret, Termen de livrare - 5 zile.

Număr anunț
DA25268986
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,94 RON
Valoare atribuită
173,94 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,94 RON

din 173,94 RON estimat