Atribuită Cumpărare directă

Geanta laptop ASUS Nereus, 16", Black, Laptop ASUS VivoBook 15 X512UA cu procesor Intel® Core™ i3-7020U Kaby Lake, 15.6", Full HD, 4GB, 128 va rugam pentru livrare sa ii spuneti la curier sa sune la numarul: 0727712945 |Elena Popescu

Număr anunț
DA25268062
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29454650)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.553,77 RON
Valoare atribuită
1.553,77 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.553,77 RON

din 1.553,77 RON estimat