Atribuită Cumpărare directă

Sisteme complet de vane pentru dezinfectia, curatarea si intretinerea instrumentelor de orice fel. - vanele S&M din PVC sunt rezistente la o temperatura de pana la 55 grade C. - vanele S&M pentru instrumente sunt oferite ca seturi complete, ce constau din vana, sita, capac interior si capac alb

Număr anunț
DA25302845
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
33169400-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.049 RON
Valoare atribuită
5.049 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.049 RON

din 5.049 RON estimat