Atribuită
Cumpărare directă
BRANULE marimi G18(verde),G20(roz) si G22(albastre) Catetere intravenoase periferice, cu valva de injectare si aripioare = Canule intravenoase periferice = Canule i.v.periferice= Canula intravenoasa periferica cu valva CU FIR RADIOOPAC Dispozitiv medical destinat administrarii prin infuzare (perfuzare) intravenoasa, intermitenta, a fluidelor medicamentoase, printr-o vena periferica, la bolnavii spitalizati.Certificat C E. Confectionate din materialul cel mai biocompatibil, fara risc de tromboflebita ; netoxice, apirogene; - cu valva de injectare colorata diferit (in functie de marime) si aripioare laterale - ambalaj primar individual steril, de tip blister, inscriptionat cu : Producator, Importator, Mod de sterilizare cu Ethylen-Oxid, Marcaj CE, Lot, Data fabricarii ( = data sterilizarii), Data expirarii -ambalaj secundar: cutie cu 100 buc -ambalaj colectiv: bax cu 10 cutii x 100 buc = 1000 buc/bax -termen de valabilitate 5 ani. G22-2500 BUC
- Număr anunț
- DA25280260
- Autoritate contractantă
- Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
- Cod CPV
- 33141620-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.025 RON
- Valoare atribuită
- 1.025 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.