Atribuită
Cumpărare directă
Pensa bipolara pentru sigilare vasculara,de unica folosinta compatibila cu echipamentul Valleylab. Dispozitiv de fixare a plaselor chirurgicale pe cale laparoscopica ce utilizeaza agrafe absorbabile , drept, aplicator incarcat cu 15 tack-uri ,6 buc/ cutie Parietene PPM1510X6 – plasa de polipropilena macroporoasa, porozitate 2.0x2.4 mm, Dimensiune=15x10 cm, 1 cutie=6 bucati Rezerva articulata EndoGIA 60mm – cartus albastru Rezerva EndoGIA 45mm, roticulata,3.5mm inaltime capsa, albastra
- Număr anunț
- DA25279839
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33162100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.151,76 RON
- Valoare atribuită
- 8.151,76 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.