Atribuită
Cumpărare directă
Motocultor profesional 8.7 Kw- 3 viteze in fata, 3 in revers in pozitia motocultivator - 3 viteze in fata, 3 in revers in pozitia motocositoare - inversor rapid al sensului de mers - priza de forta la 990 rot/min. cu angrenaj in baie de ulei - ambreiaj HIDRAULIC cu comanda manuala, diferential cu blocaj - frane de lucru si parcare independente la cele doua roti - ghidon anti-vibratie reversibil si reglabil pe inaltime si in lateral - dispozitiv de siguranta in conformitate cu regl. europene, roti 5.0-10 cu janta reglabila..Pretul estimat este unitar si nu include TVA.
- Număr anunț
- DA25331597
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 43830000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.521 RON
- Valoare atribuită
- 12.521 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.