Atribuită
Cumpărare directă
BANDA ADEZIVA 4X3,78 HARTIE COPIATOR 36X14,29 TONER SAMSUNG 104 1X158,82 TONER IMPRIMANTA 1X157,82 CAPASATOR 10X3,78 BURETE 12X2,52 MARCHER 96X2,52 CAPSATOR 1X40,34 NOTES 18X1,68 FOLIE 3X6,30 MEMORI STIK 4X27,73 CERNEALA EPSON 4X26,05 PIX 37X1,68 CORECTOR 2X7,56 FOLIE LAMINATOR 2X29,41 CARTON COLOR 7X21,01 BATERIE R6 16X2,10 TONER TOSHIBA T4530 1X291,60 PERFORATOR 2X28,57
- Număr anunț
- DA25296931
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA"DANILA STUPAR"COMUNA RUSII-MUNTI (CUI 29038755)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.143,23 RON
- Valoare atribuită
- 2.143,23 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.