Atribuită Cumpărare directă

Respecta Ordinul nr. 961/2016 privind curatarea, dezinfectia si sterilizarea in unitatile sanitare. Poate fi utilizat simultan pentru dezinfectie si curatare. Prezinta un spectru complet de actiune: 0.5% - 30 min. Poate fi utilizat pentru curatarea si dezinfectia pavimentelor (gresie, faianta, ciment, mozaic), peretilor, obiectelor din orice material (metal cromat sau nichelat, lemn lustruit sau vopsit, material plastic, sticla, materiale ceramice), mobilier, brancarde, targi, carucioare, scaune mobile, canapele consultatie si tratament, mese de operatii si obiecte sanitare, sali de operatie, de pansamente, de tratamente, saloane de bolnavi, cabinete de consultatii, grupuri sanitare, autosanitare) Nu albeste, nu decoloreaza, nu pateaza, nu fixeaza proteinele, nu contine aldehide.Se prepara usor (cu apa de la robinet, la temperatura camerei), Se dozeaza usor.Nu are(in solutie de lucru) actiune iritanta asupra pielii. Prezinta instructiunile de utilizare în limba româna lipite pe fiecare recipient. Termenul de garantie -minim 1 an de la livrare. Forma de prezentare: recipiente cu capacitate de 5 litri. VA RUGAM LA FACTURARE PASTRATI DENUMIREA INREGISTRATA IN SEAP Certificat de conformitate, avizat CE, MS. Conform legislatiei in vigoare, documentele sa fie traduse in limba romana. Cumpararea tine loc de comanda AVIZE CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE

Număr anunț
DA25279078
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI 30410916)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.952 RON
Valoare atribuită
2.952 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
14.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.952 RON

din 2.952 RON estimat