Atribuită
Cumpărare directă
se va face o oferta conform listelor de cantitati anexate.Se va respecta intomai PT si cerintele beneficiarului.Termenul de executie este de 60 zile de la emiterea ordinului de incepere.Garantia este de 5 % din valoarealucrarilor faraTVA pentru o perioada de 36 luni .
- Număr anunț
- DA25273930
- Autoritate contractantă
- Comuna Cicirlau (CUI 3627374)
- Furnizor / câștigător
- GAL-GALASIMI SRL (CUI 30344375)
- Cod CPV
- 45233120-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 332.995 RON
- Valoare atribuită
- 332.995 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.