Atribuită Cumpărare directă

Sistem PC Dell OptiPlex 3060 cu procesor Intel i5-8500 pana la 3.40 GHz, 8GB, 256GB SSD, 1TB, DVD-RW, Intel Graphics 630, tastatura Dell, mouse Dell USB, monitor FHD 23”

Număr anunț
DA25280991
Autoritate contractantă
SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI 27429315)
Furnizor / câștigător
ELSACO SOLUTIONS SRL (CUI 14364265)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.770 RON
Valoare atribuită
36.770 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.770 RON

din 36.770 RON estimat