Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale de igiena si dezinfectanti 11 pozitii: Gel antibacterian de maini, dezinfectant cu alcoolo 300 ml 10 buc. Alcool sanitar 144 buc. Igienol 1l 16 buc. Lavete bbc 40/60 20 buc. Sanytol 1 l 4 buc. Igienol servetele 12 buc. Covoras intrare 60/40 5 buc. Covoras intrare 60/80 3 buc. Dozator sapun 1l 5 buc. Clorom 125 capsule/cutie 4 buc. Pompa manuala stropit 1,5l 4 buc.
- Număr anunț
- DA25281928
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 33631600-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.784,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.784,70 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.