Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Proiect Tehnic și Execuție acces cameră vane plane (vpc) baraj Subcetate SH Hateg
- Număr anunț
- CN1092855
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.378,19 RON
- Valoare atribuită
- 46.331,79 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2026 13:19
- Anunț de atribuire
- CAN1173190
- Termen limită
- 24.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1271580
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
46.331,79 RON
din 46.378,19 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 46,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.