Atribuită Cumpărare directă

Servicii de topografie pentru str. Stefan cel Mare de la parcarea de langa primarie pana la intersectia cu str. Alexandru cel Bun. Serviciile vor consta in: 1.Studii topografice. 2.Ridicari topografice in vederea proiectarii. 3.Intocmire planuri speciale si planuri de situatie. 4.Receptii tehnice O.C.P.I. masuratori terestre

Număr anunț
DA25273801
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Furnizor / câștigător
PINTILESCU M. CARMEN - INGINER CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 40473490)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat