Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant concentrat compatibil cu sistemul de dezinfecţie cu abur "Hygienio", curăţă şi dezinfectează simultan cu eficacitate de nivel înalt - efect bactericid, fungicid, micobactericid, Virucid, Sporicid. Timp de acţiune 10 min pentru spectru complet; poate fi aplicat ca o pelicula subţire sau abur uscat, poate fi folosit atât pentru dezinfecţia suprafeţelor, cât şi a instrumentarului medical, inclusiv termosensibil. Eficacitate dovedita pe coronavirus. Prezenta tine loc si de comanda

Număr anunț
DA25283842
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
39811200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
15.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat