Atribuită Cumpărare directă

Contactori AC 100A-220V

Număr anunț
DA25278317
Autoritate contractantă
Comuna Granicesti (CUI 4441280)
Furnizor / câștigător
LUX-ELECTRONIC S.R.L. (CUI 32483051)
Cod CPV
31224000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150 RON
Valoare atribuită
1.150 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150 RON

din 1.150 RON estimat