Atribuită Cumpărare directă

SAPUN LICHID TEO 1/2 CU POMPITA 400ML/ LAVETE UNIVERSALE 3BUC/SET/ HARTIE IGIENICA MILDE 3 STRATURI

Număr anunț
DA25296462
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI 1441854)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,02 RON
Valoare atribuită
265,02 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,02 RON

din 265,02 RON estimat