Atribuită Cumpărare directă

ACE CLOR 2L-6X6.40,DETERGENT GEAM 750ML-8X3.95,ALCOOL SANITAR-10X5.50,ARIEL PERNITE 39/CUTIE-7X39.80,BREF WC BILUTE-20X4.60,CIF 500ML-10X5.70,DOMESTOS 750ML-8X5.45,PUR VASE 750ML-10X4.95,LAVETE UMEDE 3/SET-10X1.95,MANUSI MENAJ-14X1.95,PERIE WC+SUPORT-20X2.75,PROSOP HARTIE-10X7.60,SERVETELE 25X25 100/PACHET-60X1.25,SPRAY INSECTE-10X5.75,STERGATOR GEAM COADA TELESCOPICA-4X37.50

Număr anunț
DA25282952
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE CASTANUL VICTORIA (CUI 38630143)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI 8566138)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.106 RON
Valoare atribuită
1.106 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.106 RON

din 1.106 RON estimat