Atribuită Cumpărare directă

Noptiera salon spital cu frigider Noptiera salon spital cu frigider cu dulapior salon din metal vopsit in camp electrostatic. Platforma superioara din plastic PVC. Prezinta un sertar si un dulapior cu usa in care este incorporat frigider. 4 roti manevrabile 360 grade.

Număr anunț
DA25282781
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Dragoesti (CUI 2541916)
Furnizor / câștigător
CARESI PRINT S.R.L. (CUI 34257468)
Cod CPV
39143123-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.980 RON
Valoare atribuită
4.980 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.980 RON

din 4.980 RON estimat