Atribuită Cumpărare directă

set mobilier scolar compus din Banca reglabila pe inaltime, scaun reglabil pe înălțime și catedra cu dulap

Număr anunț
DA25279175
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "PAHOMIE C. VASILIU" GRAMESTI (CUI 14131723)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.226 RON
Valoare atribuită
5.226 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.226 RON

din 5.226 RON estimat