Atribuită
Cumpărare directă
Abonamente telefonie conform oferta inregistrata la FCN cu nr. 1713/13.02.2020 Valoare totala pe 24 luni - 2 abonamente in valoare de 80,64 euro/24 luni (387,77 lei). Valoare calculata la Cursul BNR din 05.03.2020: 1 Eur = 4,8086 Lei. In calitate de operator de date cu caracter personal SNN SA – FCN Pitesti isi asuma prelucrarea datelor cu caracter personal in conformitate cu prevederile Regulamentului(UE) 2016/679 privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Informatiile complete si permanent actualizate privind prelucrarea datelor personale le gasiti pe site-ul nostru, la adresa http://www.nuclearelectrica.ro/gdpr/.
- Număr anunț
- DA25320428
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387,77 RON
- Valoare atribuită
- 387,77 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.