Atribuită Cumpărare directă

Ser control intern HIV (Virotrol) = er uman reactiv pentru anticorpi anti-HIV-1, anticorpi anti-HTLV-1, anticorpi anti-HCV, anticorpi anti- HB, anticorpi anti-CMV si antigen HBs. Serul contine proteine umane si bovine, angenti antimicrobieni ca stabilizatori si conservanti. Virotrol Syphilis LRA = Ser uman reactiv pentru anticorpi IgG si IgM anti Treponema pallidum si anticorpi non treponemici (reagine). VIROTROL SYPHILIS LR A este destinat utilizarii ca material de control necaracterizat pentru metodele de diagnostic in vitro calitative utilizate la determinarea anicorpilor clasele G si M anti Treponema Pallidum precum si anticorpi non treponemici (reagine). Viroclear =

Număr anunț
DA25282300
Autoritate contractantă
Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
Furnizor / câștigător
DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.460 RON
Valoare atribuită
2.460 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.460 RON

din 2.460 RON estimat