Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza referatelor nr: 5689/12.03.2020 formulat de Serv. Anatomie Patologica I; nr: 5664/12.03.2020 formulat de Serv. Aprovizionare si nr: 5711/12.03.2020 formulat de Clinica Maxilo-faciala.

Număr anunț
DA25301738
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
Cod CPV
42993200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
780 RON
Valoare atribuită
780 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

780 RON

din 780 RON estimat