Atribuită Cumpărare directă

Dosar simplu alb GP Buc 30 File protectie A4 30micro Noki 100/set 4830 4830XS RP00201 Set 1 Biblioraft 8cm PP albastru inchis Suprem 56411-130 DY000112 Buc 5 Pix cu mecanism Aihao 567 0.7mm albastru Buc 10 Creion HB cu radiera D.rect 009161 Buc 10 Post-it 75x75mm galben 100 file A-Series AY000800 Buc 10 Textmarker Schneider Job galben 299105 S-1505 Buc 2 Textmarker Schneider Job portocaliu 299106 S-1506 Buc 2 Textmarker Schneider Job roz 299109 S-1509 Buc 1 Textmarker Schneider Job verde 299104 S-1504 Buc 2 Agrafe birou 26mm Forpus FO60901 Cutie 3 Agrafe birou 70mm ondulate Memoris-precious 50/set BV017115 Buc 3 Corector fluid 20ml alcool Kores pensula KRS6610 (KS66119) 66101 Buc 3 Hartie copiator A4 80g Plano Speed Top 5 Calculator 12 dig D.rect 2215 009303 Buc 1 Clipboard dublu A4 albastru D.rect 009088 Buc 5 Radiera Milan 4020 (Factis S20) Buc 3 Marker flipchart Edding 380 1.5-3mm 4/set ED380005 Set 4 Hartie flipchart 61*86cm 70gr neliniata GP 50/top Top

Număr anunț
DA25291226
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Zona Metropolitana Cluj (CUI 24922911)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI 15241139)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316,42 RON
Valoare atribuită
316,42 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

316,42 RON

din 316,42 RON estimat