Atribuită Cumpărare directă

AG fir PGA Truglyde fir sutura resorbabil 0,1,2, 3/0 1. Fir TRUGLYDE resorbabil 1 cu ac rotund 50 mm, lungime 90 cm = 36 buc 2. Fir TRUGLYDE resorbabil 2 cu ac triunghiular 50 mm, lungime 90 cm = 60 buc 3. Fir TRUGLYDE resorbabil 2 cu ac rotund 24 mm, lungime 90 cm = 24 buc 4. Fir TRUGLYDE resorbabil 3 cu ac round 50 mm, lungime 90 cm = 12 buc (fire) 5. Fir TRUGLYDE resorbabil 2 cu ac triunghiular 50 mm, lungime 150 cm = 36 buc (fire)

Număr anunț
DA25308208
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI 14934994)
Cod CPV
33141121-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176 RON
Valoare atribuită
1.176 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176 RON

din 1.176 RON estimat