Atribuită
Cumpărare directă
Pantograf cu masina de gaurit tripla GALAXY-II: • Folosit pentru frezarea orificiilor pe profilele din aluminiu și din plastic pentru montarea încuietorilor, mânerelor, balamalelor, blocurilor și canalelor de deschidere. • Copierea ansamblului care corespunde procesului pe placa de copiere universala • Posibilitatea de a freza diferite canale în mod independent pe gabarite de profil diferite • Cleme pneumatice • Sistem de gaurire cu trei burghie ECHIPAMENTE STANDARD Freză de copiat de 5 mm (1 buc) Set de trei burghie de 11-13-11 mm Bare laterale de sustinere profil
- Număr anunț
- DA25314279
- Autoritate contractantă
- S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
- Furnizor / câștigător
- BASSMENT EVENTS SRL (CUI 31062321)
- Cod CPV
- 42642500-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.