Atribuită Cumpărare directă

Acesti ochelari de protectie sunt extrem de utili atat in domeniul industrial, cat si in domeniul medical, alimentar sau in laboratoare pentru a asigura o protectie sporita impotriva prafului, substantelor chimice sau orice alt fel de solutii daunatoare vederii. Avand aerisire directa prin orificiile perforate pe lateralele ramelor, precum si in partea de sus, acesti ochelari de protectie tip masca, cu lentile transparente nu afecteaza integritatea ochilor si nu produc umezeala. Fixarea acestor ochelari se face printr-o banda elastica confortabila, prinsa in cele doua capete, astfel casunt recomandati oricarei persoane. Lentila ochelarilor este confectionata din plastic siliconat, avand rezistenta marita la zgarieturi si utilizari repetate. Acesti ochelari de protectie sunt fabricati conform standardelor europene EN166. Caracteristici Ochelari de protectie: Lungime: 14.5 cm (145 mm) Latime: 7 cm (70 mm) Culoare: Transparent Material: Plastic siliconat

Număr anunț
DA25279337
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33734000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat