Atribuită Cumpărare directă

Design confortabil care să permită o mai mare libertate de mișcare Manșetele, gleznele și gluga elastice oferă o potrivire sigură, fără a se lega Ușor și moale, cu o rezistență excelentă Barieră excelentă împotriva prafului și a murdăriei Respirabil pentru a reduce acumularea de umiditate Fabricat din polipropilenă nețesută, legată cu filet Costum de unică folosință - ușor biodegradabil Fără scame, anti-statice, anti-bacterii, netoxice Culoare verde Sunt ideale pentru utilizarea în medii cum ar fi spitale, clinici,

Număr anunț
DA25297495
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
GENERAL MEDICALS ACTIVE SRL (CUI 18604735)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat