Atribuită Cumpărare directă

materiale finisaj utile construirii scenei din incinta Salii de fertivitati Poiana

Număr anunț
DA25298837
Autoritate contractantă
COMUNA CIULNITA (CUI 4231903)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250,84 RON
Valoare atribuită
250,84 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,84 RON

din 250,84 RON estimat