Atribuită
Cumpărare directă
Uscator de maini din inox satinat Recomandat pentru trafic intens. Voltaj: 220v~/50hz Putere: 1300W Curent: 5.9A Volum aer: 160m³/h Viteza aer: 30m/s Dimensiuni: 265x145x210mm ▪ Greutate: 4.2kg; Perie WC cu suport mare; COS GUNOI BIROU pentru hartii cap. min. 10 L; Dozator inox pentru sapun, 500ml; Dozator inox 1000 ml pentru sapun lichid Verona, Crom Lucios/Satin Dozator corp inox, volum 800 ml. Realizat din inox AISI304. Dozatorul este dotat cu vizor pentru volum sapun lichid. Prinderea se face pe perete cu ajutorul suportului inclus in pachet Date tehnice Capacitate: 1000 ml Vizor nivel Prindere cu dibluri Fata Crom lucios; Dozator inox sapun lichid, 800 ml.
- Număr anunț
- DA25328320
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02574 (CUI 4193125)
- Furnizor / câștigător
- ULTRA FRESH IMPEX SRL (CUI 29580330)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.633,50 RON
- Valoare atribuită
- 15.633,50 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.