Atribuită Cumpărare directă

REFACERE ALIMENTARE GARAJ SI MODIFICARE PUNCT DE APRINDERE ILUMINAT TEREN SPORT SC" GEN. N. SOVA

Număr anunț
DA25306431
Autoritate contractantă
COMUNA PODURI (CONSILIUL LOCAL PODURI) (CUI 4278183)
Furnizor / câștigător
MARYELECTRIC SRL (CUI 15168895)
Cod CPV
45317000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.317,84 RON
Valoare atribuită
2.317,84 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.317,84 RON

din 2.317,84 RON estimat