Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie si dezinsectie a sediului AJPIS Arges

Număr anunț
DA25320126
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA ARGES (CUI 24707476)
Furnizor / câștigător
CLEAN ROXIM 2001 SRL (CUI 13954519)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,47 RON
Valoare atribuită
173,47 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,47 RON

din 173,47 RON estimat