Atribuită
Cumpărare directă
APRILIE - DECEMBRIE 2020 - Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video lunara - Interventie, in orice situatie, in maxim 2 de ore de la sesizarea defectiunii. In cazul unor defectiuni minore acestea vor fi remediate pe loc, iar in alte cazuri subansamblele defecte vor fi inlocuite contra cost. -deplasare -verificare sistem de supraveghere si constatare
- Număr anunț
- DA25295833
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Mihai Viteazul (CUI 4266286)
- Furnizor / câștigător
- VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
- Cod CPV
- 50343000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.310 RON
- Valoare atribuită
- 14.310 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.