Atribuită
Cumpărare directă
DACIA LOGAN UU1LSDBSP48164526 FILTRU ULEI DACIA OE 7700274177 BUC 1 FILTRU AER DACIA OE 7701070525 BUC 1 FILTRU POLEN DACIA OE 8201153808 BUC 1 GARNITURA BUSON GOLIRE DACIA OE 110265505R BUC 1 DACIA LOGAN UU14SDCH455257193 FILTRU ULEI DACIA OE 152089599R BUC 4 FILTRU AER DACIA OE 165467674R BUC 4 FILTRU CARBURANT DACIA OE 164039594R BUC 4 FILTRU POLEN DACIA OE 272773016R BUC 4 GARNITURA BUSON GOLIRE DACIA OE 110265505R BUC 4
- Număr anunț
- DA25319863
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Oltenia -Dolj (CUI 4553984)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 481 RON
- Valoare atribuită
- 481 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.