Atribuită Cumpărare directă

UNIVERSITATEA SUCEAVA Casco(6 bucati) +1 RCA=13.861 LEI, SV09 USV -1.538 LEI, SV10 USV- 2.475 LEI, SV14 USV -2.707 LEI, SV15 USV-1.878 LEI, SV16 USV-2.079 LEI, SV20 USV-2.013 LEI, Asigurare RCA pentru SV09 USV, 1.171 lei.

Număr anunț
DA25331126
Autoritate contractantă
Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.861 RON
Valoare atribuită
13.861 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.861 RON

din 13.861 RON estimat