Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ PIESE DE SCHIMB AUTO DACIA SI RENAULT CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR. ADV1135031 DIN 11.03.2020. BUNURILE FURNIZATE TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE DIN ANUNŢ, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SITUAȚIE CENTRALIZATOARE PIESE DE SCHIMB GAMA DACIA-RENAULT ȘI MATERIALE DE ÎNTREȚINERE ANEXA LA NR. 2561687 DIN 05.03.2020 PRECUM ȘI CU PREVEDERILE ANUNȚULUI MAI SUS MENȚIONAT,OFERTA DUMNEAVOASTRĂ CU NR.33 TRANSMISĂ ÎN DATA DE 12.03.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563144 DIN 12.03.2020. PRODUSELE SUNT NECESARE BUNEI DESFĂŞURĂRI A ACTIVITĂŢILOR SPECIFICE UNITĂŢII - ASIGURAREA EFECTUĂRII REPARAŢIILOR CURENTE ȘI DE MENTENANȚĂ,ÎN CADRUL ATELIERULUI AUTO, PENTRU MIJLOACELE AUTO DIN DOTAREA UNITĂŢII.
- Număr anunț
- DA25293432
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.041,05 RON
- Valoare atribuită
- 5.041,05 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.