Atribuită
Cumpărare directă
Reparatie sterilizator cu abur cu generator incorporat model TRANS: 1. Diagnosticare echipament - lucrari de verificare conform recomandarilor producatorului - verificari la elementele implicate in atingerea nivelului de vacuum, respectiv pompa de vacuum, alimentarea cu apa si electricitate a acesteia si componentele care au legatura cu camera de sterilizare 2. Inlocuire piese defecte, reglare si testare echipament
- Număr anunț
- DA25331412
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.