Atribuită
Cumpărare directă
Motocoasa profesionala - 2.94 CP, motor cu ardere interna in 2 timpi, cilindree (50.2 cmc) , putere (2.94 Cp) ; greutate (9 Kg) , capacitate rezervor combustibil: 0.69 litri ; carburant : amestec de benzina cu ulei 2T sintetic , pompa de amorsare - Soc automat. Echipare standard cu sistem de taiere cu fir si cutit ; ochelari de protectie, ham de sustinere profesional.Pretul estimat este unitar si nu include TVA.
- Număr anunț
- DA25331524
- Autoritate contractantă
- ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
- Furnizor / câștigător
- COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
- Cod CPV
- 16310000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.546,22 RON
- Valoare atribuită
- 5.546,22 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.