Atribuită Cumpărare directă

Clor granulat dezinfectie apa fantana arteziana parc Municipal Roman - 150 Kg. DEZINFECTANT PE BAZA DE CLOR- PRODUS BIOCID , CONCENTRATIE 90% AMBALAJ 50 KG.

Număr anunț
DA25313439
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
WORLDSALT INDUSTRIES SRL (CUI 36165670)
Cod CPV
24962000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.900 RON
Valoare atribuită
3.900 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900 RON

din 3.900 RON estimat