Atribuită Cumpărare directă

1. Saci de culoare galbena de dimensiunea 1250x1300 mm - 100 bucati a 0,98 lei/buc. 2. Saci transparenti 500x700x0,035 - 200 bucati a 0,25 lei/buc. 3. Saci transparenti 600x900x0,035 - 200 bucati a 0,39 lei/buc. 4. Saci transparenti 700x1100x0,040 - 200 bucati a 0,64 lei/buc. Sacii sunt: - inscriptionati cu pictograma Pericol biologic sau Deseuri nepericuloase - au rezistenta mecanica mare -se pot inchide usor si sigur, utilizand sigilii de unica folosinta - termosudurile sunt continue si nu permit scurgeri de lichid -Sacii au fost supusi procedurilor de testare specifica a rezistentei materialului la actiuni mecanice, in conformitate cu standardele europene specifice pentru astel de recipiente. Testele de incercare realizate de catre laboratoare acreditate - IPROCHIM SA- corespund prevederilor OMS NR. 1226/2012 pt. aprobarea normelor tehnice privind gestionarea deseurilor rezultate din activitatile medicale

Număr anunț
DA25293188
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Iasi (CUI 4541262)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354 RON
Valoare atribuită
354 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

354 RON

din 354 RON estimat