Atribuită Cumpărare directă

kaizer 8x26.3, salam taranesc 8x17.30, coaste afumate 8x17.80, crenwursti 8x18, cabanos 8x21.70, pastrama 8x23.9, carnati taranesti 7x21.50

Număr anunț
DA25334635
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA BOZIENI (CUI 2613958)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) SA (CUI 1997087)
Cod CPV
15131400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.150,50 RON
Valoare atribuită
1.150,50 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.150,50 RON

din 1.150,50 RON estimat