Atribuită Cumpărare directă

Se vor executa lucrari specifice pentru inchidere teresa Capela Batar, Comuna Batar, Judetul Bihor, cu folie tip cristal cu manivela.

Număr anunț
DA25323993
Autoritate contractantă
COMUNA BATAR (CUI 4738419)
Furnizor / câștigător
BUIBAŞ MIDONE CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30002178)
Cod CPV
45260000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.657,23 RON
Valoare atribuită
19.657,23 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.657,23 RON

din 19.657,23 RON estimat