Atribuită Cumpărare directă

Masa de laborator - lungime 1800 mm, latime minim 700 mm, inaltime minim 760 mm - structura metalica - blat rezistent la chimicale - polite de metal sau sticla

Număr anunț
DA25333137
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39180000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat