Atribuită Cumpărare directă

Montare pardoseli parchet laminat pe suport existent, montare boiler eletric inclusiv racordare la reteau electrica si alimentare cu apa sali Combat corp G , etaj3 ,str C. Noica nr 140

Număr anunț
DA25305473
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
MAGNA 3 CONSTRUCT SRL (CUI 13035949)
Cod CPV
45450000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.715,23 RON
Valoare atribuită
6.715,23 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.715,23 RON

din 6.715,23 RON estimat